שאלות ותשובות

כמה זמן לוקח סשן צילום?


אורך ממוצע של סשן, משפחה ותדמית כאחד, הוא שעה וחצי. יש גמישות לכאן ולכאן - כשמדובר בילדים רכים, לפעמים הסבלנות שלהם נגמרת כעבור שעה, וזה לגמרי יכול להיות מספיק, מצד שני כשמדובר בתינוקות קטנטנים, שצריכים לאכול או אפילו לנמנם קצת באופן שקשה עד בלתי אפשרי לתזמן, או כאשר מדובר בצילומי תדמית המחייבים מספר לוקיישנים, הצילומים יכולים להתארך לשעתיים. העיקר שנשיג את התוצאה שאנחנו רוצים - תמונות מהממות של כולכם:)
למה אי אפשר לקבל חומרי גלם?


חומרי גלם הם חצי עבודה, מוצר לא מוגמר שאני לא עומדת מאחוריו. אתם תקבלו תמונות לאחר סינון, שעברו עריכה בסיסית וגם עריכת פוטושופ במקרה הצורך. תקבלו תמונות מהממות שתרצו לשתף.
האם אני יכולה לבחור איזה תמונות ייערכו?


כצלמת בעלת ניסיון יש לי את היכולת לזהות פוטנציאל בתמונות מסוימות שלכם עשויות להראות לא טובות. העריכה היא מבחינתי חלק מהעבודה. תסמכו עלי, אבחר את התמונות המחמיאות והיפות ביותר:)
מתי אקבל את התמונות ובאיזו דרך?


התמונות נשלחות במייל עם לינק לגוגל דרייב, עד 14 ימי עסקים אחרי יום הצילום. חשוב מאוד להקפיד להוריד את התמונות למחשב שלכם - הן נשמרות אצלי עד חצי שנה אחרי הצילומים.
מה ללבוש ליום הצילומים?


צילומי משפחה - תלבשו נוח, לא ללבוש יותר מ-2-3 צבעים (הכוונה לכל המשפחה ביחד), ובחרו בן משפחה אחד שילבש הדפס, לא יותר. ההדפס צריך להיות יחסית גדול ולא צפוף מדי כי זה יוצר אפקט לא נעים במצלמה. לפירוט נוסף, ממליצה לקרוא את הפוסט שכתבתי בבלוג לגבי בחירת לבוש לצילומי משפחה. לצילומי תדמית מומלץ להביא כמה סטים של חולצות או בגדים, חולצה בהירה, חולצה כהה - עדיף כחול כהה על פני שחור, רשמי יותר או פחות, תלוי בתחום העיסוק שלכם ובמה שאתם רוצים לשדר. חשוב לזכור לשים לב למה שלובשים מתחת, שיתאים בגוון לחולצה העליונה, כדי שלא נראה דרך חולצה לבנה טופ שחור למשל.